CHIP TUNING
NOWY SĄCZ

14
lat
doświadczenia
Działamy nieprzerwanie od 2008 roku. Rozpoczęliśmy w Sędziszowie. Dziś posiadamy dodatkowo siedziby w Rzeszowie, Krośnie i Lęborku.
5000+
zrealizowanych
projektów
W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące projektów zarówno sportowych jak i dla klientów indywidualnych.
1020KM
Stroiliśmy najszybsze Audi a8
w Polsce.
Stroiliśmy jedno z najszybszych dragsterów w Europie. Jest to nasz projekt Audi A8 2.5 R5 Turbo który jest w stanie pokonać 1/4 mili w około 9,4 sekundy.

Chip tuning Nowy Sącz — popraw swoje doznania z jazdy

Wiele osób traktuje samochód nie tylko jako środek transportu. Ma on też przynosić radość w trakcie jazdy. Dlatego, jeśli Twoje cztery kółka nie dają Ci już tyle frajdy, co kiedyś, sprawdź jak to zmienić.

Usługa, która pozwoli zwiększyć Twoje doznania płynące z prowadzenia auta to chiptuning. To proces, który polega na podniesieniu parametrów pojazdu poprzez wpływ na elektronikę sterującą silnikiem.

Skontaktuj się z najbliszym punktem
RZESZÓW
ul. Sikorskiego 116
9:30 - 17:00
530 801 475 tuningcp@gmail.com
KROSNO
ul. Podkarpacka 2
8:00 - 16:00
500 550 761 cptuningkrosno@o2.pl
SĘDZISZÓW MŁP.
ul. Tarnowskich 3
10:00 - 18:00
534 738 503 tuningcp@gmail.com
LĘBORK
ul. Rzeczna 7
08:00 - 16:00
500 616 372 cptuninglebork@wp.pl

Czym jest chip tuning?

To jedna z najprostszych modyfikacji pozwalających na zwiększenie mocy w aucie. Polega na wgraniu nowego oprogramowania do sterownika kontrolującego silnik. Wszystko to odbywa się oczywiście po wcześniejszej rozmowie z właścicielem auta, który powinien wiedzieć, czy jego ogólny stan techniczny daje możliwość poprawienia osiągów.

Chiptuning opiera się na modyfikacji oprogramowania sterownika odpowiedzialnego za dawkowanie paliwa do silnika. Usługa ta pozwala więc poprawić osiągi samochodu bez wprowadzania poważnych zmian mechanicznych i dokupowania części.

Uwaga! Jeśli moc będzie dużo większa, warto zastanowić się nad montażem lepszych tarcz oraz klocków hamulcowych. To wpływa później na Twoje bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem.

Jeśli dodatkowo zauważysz, że przy jeździe ciągnie się za Tobą ciemna smuga dymu, potrzebna będzie regeneracja DPF, którą również możemy się zająć.

Jak zmieniają się parametry auta po chip tuningu?

Najważniejszy efekt to zdecydowanie lepsza moc oraz większy moment obrotowy. Określamy to przy pomocy badania na hamowni, którą dysponujemy.

Co istotne, testujemy samochód przed i po wgraniu programu. Hamownia pozwala uzyskać dokładne parametry, dzięki czemu od razu będziesz widział, jakie są rezultaty zrealizowanej przez nas usługi.

Tak zwany chiptuning ma jeszcze jeden, bardzo przydatny efekt. Mowa tu o zmniejszeniu średniego spalania. Modyfikacje w mocy oraz momencie obrotowym ułatwiają ekonomiczną jazdę. Jak to możliwe?

Wgrywane w ECU programy są w stanie sprawić, że spalanie spadnie o kilka lub nawet kilkanaście procent, gdyż silnik wykorzystywany jest bardziej efektywnie. To, jak dokładnie zmieni się sposób pracy silnika, zależy jednak od samochodu, a rodzaj modyfikacji od oczekiwań klientów.

Profesjonalna obsługa i pełne zadowolenie - CP-Tuning

W CP-Tuning możesz liczyć na realizację usług na wysokim poziomie. To nie tylko poprawianie osiągów, ale również serwis DPF i wiele innych. Możemy zająć się dla Ciebie wyłączeniem sondy NOx, systemu Start/Stop czy też klap w kolektorze.

Wszystkie modyfikacje są realizowane przez specjalistów, których cechuje doświadczenie i wysokie umiejętności. Ty i Twój samochód z pewnością to docenicie.

Jeśli chcesz profesjonalnie zwiększyć moc swojego auta, sprawdź naszą ofertę. Cały proces jest banalnie prosty.

  1. Decydujesz się na kontakt z nami, by ustalić, jaka będzie cena, a także czas realizacji.
  2. Dostarczasz nam swój samochód.
  3. Doświadczeni specjaliści testują Twoje auto i wprowadzają ustalone zmiany.
  4. Pojazd testujemy na hamowni, by potwierdzić jakość realizowanych usług.
  5. Odbierasz od nas swój pojazd i możesz cieszyć się jazdą.

Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu!

Jako firma możemy pochwalić się 14-letnim doświadczeniem. Dzięki temu wiemy świetnie, jak ważne jest ostateczne zadowolenie klienta z realizowanych prac i sposobu obsługi. To sprawiło, że zrealizowaliśmy ponad 5000 projektów.

Zajmujemy się pojazdami różnych marek. Niezależnie, czy na nasz warsztat trafi Peugeot, Fiat czy BMW, możesz być pewny, że zajmiemy się nim z należytą uwagą.

Nasze ceny są konkurencyjne i ustalamy je indywidualnie. Informacji na ten temat udzielamy klientom na podstawie marki, modelu i wersji pojazdu. Skontaktuj się z nami już teraz!

Samochody to nasza pasja, co sprawia, że to, co robimy, daje nam ogromną satysfakcję. Zastanawiasz się nad tym, czy warto zdecydować się na oferowany przez nas chiptuning? Nowy Sącz, a także inne pobliskie miasta nie dysponują tak dobrym warsztatem, jak nasz. Odpowiedź jest więc prosta.

Na wyposażeniu naszej firmy znajduje się nowoczesny sprzęt. Pozostajemy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i śledzimy aktualności, po to, by jak najlepiej realizować wszystkie naprawy i modyfikacje Twojego samochodu.

Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

RZESZÓW
ul. Sikorskiego 116
9:30 - 17:00
KROSNO
ul. Podkarpacka 2
8:00 - 16:00
SĘDZISZÓW MŁP.
ul. Tarnowskich 3
10:00 - 18:00
LĘBORK
ul. Rzeczna 7
08:00 - 16:00
WARSZAWA /OKOLICE
Mobilny serwis samochodowy
8:00 - 18:00