CHIP TUNING
PRZEMYŚL

14
lat
doświadczenia
Działamy nieprzerwanie od 2008 roku. Rozpoczęliśmy w Sędziszowie. Dziś posiadamy dodatkowo siedziby w Rzeszowie, Krośnie i Lęborku.
5000+
zrealizowanych
projektów
W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące projektów zarówno sportowych jak i dla klientów indywidualnych.
1020KM
Stroiliśmy najszybsze Audi a8
w Polsce.
Stroiliśmy jedno z najszybszych dragsterów w Europie. Jest to nasz projekt Audi A8 2.5 R5 Turbo który jest w stanie pokonać 1/4 mili w około 9,4 sekundy.

Chip tuning Przemyśl — uwolnij pełną moc swojego auta

Moc auta to parametr kluczowy dla niejednego kierowcy. Jeśli uważasz, że w Twoim samochodzie nie jest już wystarczająca, sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc. W serwisie CP-Tuning możesz liczyć na profesjonalny i, co ważne, dający wymierne efekty chip tuning.

Jeśli lubisz intensywne doznania w trakcie jazdy, możesz odczuwać, że moc Twojego auta przestała być dostateczna. Lepsze parametry samochodu znacząco wpływają na przyjemność płynącą z jazdy. Dlatego, gdy te przestały być dla Ciebie wystarczające, chip tuning to rozwiązanie, które może Ci pomóc.

Skontaktuj się z najbliszym punktem
RZESZÓW
ul. Sikorskiego 116
9:30 - 17:00
530 801 475 tuningcp@gmail.com
KROSNO
ul. Podkarpacka 2
8:00 - 16:00
500 550 761 cptuningkrosno@o2.pl
SĘDZISZÓW MŁP.
ul. Tarnowskich 3
10:00 - 18:00
534 738 503 tuningcp@gmail.com
LĘBORK
ul. Rzeczna 7
08:00 - 16:00
500 616 372 cptuninglebork@wp.pl

Chip tuning — co to takiego?

Chip tuning to nazwa stosowana w przypadku usługi polegającej na zmianie oprogramowania ECU, czyli komputera sterującego jednostką napędową. Cały proces rozpoczyna się od diagnostyki komputerowej silnika, by upewnić się, że jest on sprawny i nadaje się do tuningu. Następnie wgrywany jest specjalny program, który umożliwia bezpieczne zwiększenie mocy. Warto dodać, że przeprowadzenie chiptuningu możliwe jest zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych.

Chip tuning — bezpieczny przyrost mocy

Oferujemy bezinwazyjne rozwiązania, które pozwolą bezpiecznie poprawić moc Twojego silnika. Stosowane przez nas sterowniki podnoszą dawkę paliwa, czy też modyfikują parametry pracy turbiny. Co ważne, ich wgranie nie wymaga ingerencji w mechanikę pojazdu, a więc niepotrzebne jest dokupowanie jakichkolwiek części czy ewentualne, poważne zmiany innego charakteru.

Jakie efekty zapewnia chip tuning?

Aby modyfikacja była satysfakcjonująca, musi nieść za sobą wymierne korzyści. Efekty naszej pracy potwierdzają wykresy mocy, które pochodzą z hamowni. To tam testujemy auta przed i po zmianach.

Poprawa mocy i momentu obrotowego na wyciągnięcie ręki

Najważniejszy efekt to naturalnie zwiększona moc silnika. Nie można też zapomnieć o podwyższeniu momentu obrotowego. W ten sposób wyprzedzanie staje się dużo prostsze, gdyż auto dynamiczniej się rozpędza.

Mniejsze zużycie paliwa — tak to możliwe!

Decydując się na chip tuning silnika, poprawiasz nie tylko jego parametry związane z szybszym rozpędzaniem się. Niejako skutkiem ubocznym (ale jakże pozytywnym), będzie zmniejszone średnie zużycie paliwa. Jak to możliwe, skoro jednostka napędowa staje się mocniejsza? Wszystko dzięki poprawie momentu obrotowego. Ułatwia on dynamiczne rozpędzenie samochodu, zużywając przy tym ostatecznie mniej benzyny lub oleju napędowego.

Profesjonalny chiptuning aut dostawczych i osobowych - CP-Tuning

Zajmujemy się zwiększaniem mocy zarówno aut dostawczych, jak i osobowych. Dzięki temu z naszych usług możesz skorzystać zarówno wtedy, gdy w Twoim "dostawczaku" zaczęło brakować mocy, jak i gdy chcesz poprawić moc w osobówce.

Zaufaj profesjonalistom i ciesz się większą mocą!

Nie musisz martwić się o efekty realizowanych usług. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala na profesjonalny chiptuning w przypadku prawie każdego samochodu. Jeśli posiadasz auto z turbodoładowaniem i chcesz dowiedzieć się, czy można w nim zwiększyć moc, skontaktuj się z nami. W CP-Tuning możesz być pewien, że przedstawimy Ci wszystkie możliwości i doradzimy w tym zakresie. Samochody to nasza pasja, więc do każdego kierowcy i jego pojazdu podchodzimy z dużą uwagą oraz zaangażowaniem.

Bogate doświadczenie, specjalistyczna wiedza - CP-Tuning

Znajdujący się w naszych serwisach profesjonalny sprzęt pozwoli nam wykrzesać z Twojego auta maksimum mocy. Oczywiście możemy pochwalić się nie tylko świetnym wyposażeniem warsztatów, ale również 14-letnim doświadczeniem i bogatą wiedzą. Dzięki zrealizowaniu ponad 5000 projektów potrafimy wydobyć tyle, ile się da z prawie każdej jednostki napędowej. Skontaktuj się z nami i sam się o tym przekonaj!s

KONTAKT

RZESZÓW
ul. Sikorskiego 116
9:30 - 17:00
KROSNO
ul. Podkarpacka 2
8:00 - 16:00
SĘDZISZÓW MŁP.
ul. Tarnowskich 3
10:00 - 18:00
LĘBORK
ul. Rzeczna 7
08:00 - 16:00
WARSZAWA /OKOLICE
Mobilny serwis samochodowy
8:00 - 18:00